Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Littelfuse Inc. |
| Series | LCFE |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Signal Line |
| Number of Lines | 2 |
| Impedance @ Frequency | 90 Ohms @ 100 MHz |
| Current Rating (Max) | 100mA |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 4Ohm |
| Voltage Rating – DC | 5V |
| Voltage Rating – AC | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratings | – |
| Approval Agency | – |
| Features | TVS Diode ESD Protection |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.050″ L x 0.039″ W (1.27mm x 1.00mm) |
| Height (Max) | 0.026″ (0.65mm) |
| Package / Case | 0504 (1210 Metric), 6 Lead |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.