Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Littelfuse Inc. |
| Series | KT |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Resistance in Ohms @ 25°C | 10k |
| Resistance Tolerance | ±0.2°C |
| B Value Tolerance | – |
| B0/50 | 3892K |
| B25/50 | – |
| B25/75 | – |
| B25/85 | – |
| B25/100 | – |
| Operating Temperature | -80°C ~ 135°C |
| Power – Max | 30 mW |
| Length – Lead Wire | 1.50″ (38.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Package / Case | Bead, Epoxy |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.