Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Switch Type | General Purpose |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratio – Input:Output | 1:1 |
| Output Configuration | Low Side |
| Output Type | – |
| Interface | On/Off |
| Voltage – Load | 4.5V ~ 35V |
| Voltage – Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
| Current – Output (Max) | 4A |
| Rds On (Typ) | – |
| Input Type | Non-Inverting |
| Features | – |
| Fault Protection | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | TO-263-5 |
| Package / Case | TO-263-6, D2PAK (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Base Product Number | IXDD614 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.