Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Unidirectional Channels | 8 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Voltage – Breakdown (Min) | 6V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 10.9V (Typ) |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 3A (8/20µs) |
| Power – Peak Pulse | – |
| Power Line Protection | Yes |
| Applications | HDMI, USB |
| Capacitance @ Frequency | 0.3pF @ 3GHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q101 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 9-UDFN |
| Supplier Device Package | 9-µDFN (3.8×1) |
| Base Product Number | AQ7538 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.