Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Littelfuse Inc. |
| Series | 59140 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | Reed Switch |
| Output Type | SPST-NO |
| Actuator Material | Magnet |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage – Supply | – |
| Must Operate | 4.44mm |
| Must Release | 20.32mm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Package / Case | Flange Mount |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.