Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Series | 54100 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Function | Latch, Omnipolar Switch |
| Technology | Hall Effect |
| Polarization | North Pole, South Pole |
| Sensing Range | ±1.7mT Trip, ±1mT Release |
| Test Condition | -40°C ~ 100°C |
| Voltage – Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Current – Supply (Max) | 1.5µA |
| Current – Output (Max) | 3mA |
| Output Type | Push-Pull |
| Features | Temperature Compensated |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Supplier Device Package | – |
| Package / Case | Module |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.