Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Series | 30KPA |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT) |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Bidirectional Channels | 1 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 33V |
| Voltage – Breakdown (Min) | 36.9V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 58.5V |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 517.9A |
| Power – Peak Pulse | 30000W (30kW) |
| Power Line Protection | No |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | P600, Axial |
| Supplier Device Package | P600 |
| Base Product Number | 30KPA |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.