Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Series | PAL™ 294 |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Bolt Mount |
| Fuse Type | Automotive |
| Current Rating (Amps) | 40 A |
| Voltage Rating – DC | 32 V |
| Response Time | Slow Blow |
| Package / Case | Auto Link |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | – |
| Approval Agency | – |
| Operating Temperature | – |
| Color | Green |
| Size / Dimension | 0.898″ L x 0.638″ W x 0.866″ H (22.81mm x 16.20mm x 22.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.