Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Lite-On Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Number of Characters | 1 |
| Size / Dimension | 0.591″ H x 0.386″ W x 0.124″ D (15.00mm x 9.80mm x 3.15mm) |
| Digit/Alpha Size | 0.39″ (10.00mm) |
| Display Type | 7-Segment |
| Common Pin | Common Anode |
| Color | Red |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Current – Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 17.5mcd |
| Wavelength – Peak | 639nm |
| Power Dissipation (Max) | 75mW |
| Package / Case | – |
| Base Product Number | LTS-4812 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.