Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Lite-On Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Number of Characters | 2 |
| Size / Dimension | 0.833″ H x 0.989″ W x 0.307″ D (21.15mm x 25.12mm x 7.80mm) |
| Digit/Alpha Size | 0.54″ (13.72mm) |
| Display Type | 14-Segment, Alphanumeric |
| Common Pin | Common Cathode |
| Color | Orange-Red |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Current – Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 2.3mcd |
| Wavelength – Peak | 630nm |
| Power Dissipation (Max) | 75mW |
| Package / Case | 18-DIP |
| Base Product Number | LTP-3784 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.