Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Linear Integrated Systems, Inc. |
| Series | PAD |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Technology | Standard |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 35 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 10mA |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.5 V @ 5 mA |
| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 5 pA @ 20 V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.5pF @ 5V, 1MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) |
| Supplier Device Package | TO-92 |
| Operating Temperature – Junction | -55°C ~ 150°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.