Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Lexar Enterprise |
| Series | I |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Memory Type | SD™ |
| Memory Size | 32GB |
| Technology | FLASH – NAND |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
MEMORY CARD SD 32GB FLASH NAND
Fiyat:$12,65
117 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Lexar Enterprise |
| Series | I |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Memory Type | SD™ |
| Memory Size | 32GB |
| Technology | FLASH – NAND |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.