Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Laird-Signal Integrity Products |
| Series | CMX |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Power Line |
| Number of Lines | 2 |
| Inductance @ Frequency | 68 µH @ 100 kHz |
| Current Rating (Max) | 50A |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 0.56mOhm |
| Voltage Rating – DC | – |
| Voltage Rating – AC | 250V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Ratings | – |
| Approval Agency | – |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.240″ L x 0.984″ W (31.50mm x 25.00mm) |
| Height (Max) | 0.748″ (19.00mm) |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.