Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Laird-Signal Integrity Products |
| Series | CM5441 |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Power Line |
| Number of Lines | 2 |
| Impedance @ Frequency | 160 Ohms @ 100 MHz |
| Current Rating (Max) | 70A |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 0.3mOhm |
| Voltage Rating – DC | 340V |
| Voltage Rating – AC | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Ratings | – |
| Approval Agency | – |
| Features | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.540″ L x 0.410″ W (13.72mm x 10.41mm) |
| Height (Max) | 0.600″ (15.24mm) |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.