Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Laird-Signal Integrity Products |
| Series | CC2824 |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Signal Line |
| Number of Lines | 2 |
| Impedance @ Frequency | 3.8 kOhms @ 50 MHz |
| Inductance @ Frequency | 51 µH @ 100 kHz |
| Current Rating (Max) | 800mA |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 300mOhm |
| Voltage Rating – DC | 80V |
| Voltage Rating – AC | 42V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Ratings | – |
| Approval Agency | – |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.295″ L x 0.217″ W (7.50mm x 5.50mm) |
| Height (Max) | 0.150″ (3.80mm) |
| Package / Case | Horizontal, 4 Flat Lead |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.