Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Labfacility Ltd |
| Series | Bolt on RTD |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Element Type | Pt100 |
| Temperature Range | -50°C ~ 230°C |
| Length – Lead Wire | 3.281′ (1m) |
| Conductor Type | 4 Conductor System |
| Terminal Type | Eyelet |
| Length – Protective Tube | 925mm |
| Diameter – Protective Tube | 3mm |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.