Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Labfacility Ltd |
| Series | Hermetically Sealed Pt100 |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Element Type | Pt100 |
| Temperature Range | -30°C ~ 260°C |
| Length – Lead Wire | 6.562′ (2m) |
| Conductor Type | 4 Conductor System |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | – |
| Diameter – Protective Tube | 2.6mm |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.