Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Labfacility Ltd |
| Series | Wire Wound Detector with Extended Leads |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Element Type | Pt100 |
| Temperature Range | -50°C ~ 350°C |
| Length – Lead Wire | 11.97′ (304mm) |
| Conductor Type | 2 Conductor System |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 300mm |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.