Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Series | KC5032A-C1 |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT) |
| Part Status | Obsolete |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 100 MHz |
| Function | Standby (Power Down) |
| Output | CMOS |
| Voltage – Supply | 1.6V ~ 3.63V |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current – Supply (Max) | 19mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.197″ L x 0.126″ W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.047″ (1.20mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | 10µA |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.