Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Series | GiGUARD |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Bidirectional Channels | 1 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Voltage – Breakdown (Min) | 8V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 12V |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 15A |
| Power – Peak Pulse | 300W |
| Power Line Protection | No |
| Applications | Ethernet, HDMI, USB |
| Capacitance @ Frequency | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package | 0402 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.