Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Kingston Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Memory Type | SD™ |
| Memory Size | 8GB |
| Speed | Class 10, UHS Class 3 |
| Technology | TLC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
MEMORY CARD SD 8GB 10 UHS 3 TLC
Fiyat:$21,68
420 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Kingston Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Memory Type | SD™ |
| Memory Size | 8GB |
| Speed | Class 10, UHS Class 3 |
| Technology | TLC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.