Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Kingston Technology |
| Series | – |
| Packaging | Box |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Memory Type | microSD™ |
| Memory Size | 8GB |
| Speed | Class 10, UHS-I, U3, V30, A1 |
| Technology | TLC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
MEM CRD MICSD 8GB 10UHSI U3V30 A
Fiyat:$1.567,79
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Kingston Technology |
| Series | – |
| Packaging | Box |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Memory Type | microSD™ |
| Memory Size | 8GB |
| Speed | Class 10, UHS-I, U3, V30, A1 |
| Technology | TLC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.