Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Kingston Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Memory Type | microSD™ |
| Memory Size | 16GB |
| Speed | Class 10, UHS-I, U3, V30, A1 |
| Technology | pSLC, TLC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
MEM CRD MICSD 16GB 10UHSI APSLC
Fiyat:$32,89
270 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Kingston Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Memory Type | microSD™ |
| Memory Size | 16GB |
| Speed | Class 10, UHS-I, U3, V30, A1 |
| Technology | pSLC, TLC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.