Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Kingston Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Memory Type | microSD™ |
| Memory Size | 32GB |
| Speed | Class 10, UHS Class 1 |
| Technology | – |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
MEM CARD MICROSD 32GB 10 UHS 1
Fiyat:$26,18
229 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Kingston Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Memory Type | microSD™ |
| Memory Size | 32GB |
| Speed | Class 10, UHS Class 1 |
| Technology | – |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.