Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Kacon |
| Series | T |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Type | Standard |
| Circuit | DPDT |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating – AC | 250 V |
| Voltage Rating – DC | 110 V |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Actuator Marking | No Marking |
| Color – Actuator/Cap | Silver |
| Illumination Type, Color | – |
| Illumination Voltage (Nominal) | – |
| Termination Style | Solder Lug |
| Ingress Protection | IP65 – Dust Tight, Water Resistant |
| Features | Stainless Steel |
| Panel Cutout Dimensions | Circular – 22.50mm Dia |
| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.