Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Kacon |
| Series | K16 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Type | Standard, Illuminated |
| Circuit | SPDT |
| Switch Function | On-Mom |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC/DC) |
| Voltage Rating – AC | 250 V |
16MM SWITCH PUSH RECT SPDT GREEN
Fiyat:$12,22
8 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Kacon |
| Series | K16 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Type | Standard, Illuminated |
| Circuit | SPDT |
| Switch Function | On-Mom |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC/DC) |
| Voltage Rating – AC | 250 V |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.