Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Jauch Quartz |
| Series | JTP32CSV |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | VCTCXO |
| Frequency | 10 MHz |
| Function | Amplitude Control |
| Output | Clipped Sine Wave |
| Voltage – Supply | 1.8V |
| Frequency Stability | ±280ppb |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 3mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.126″ L x 0.098″ W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.039″ (1.00mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.