Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | IXYS |
| Series | HiPerFRED™ |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Technology | Standard |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 1200 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 30A |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 2.74 V @ 30 A |
| Speed | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 40 ns |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 250 µA @ 1200 V |
| Capacitance @ Vr, F | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.