Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Isentek Inc |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Technology | Magnetoresistive |
| Axis | X, Y, Z |
| Output Type | I2C |
| Sensing Range | ±1.6mT (X,Y), ±2.5mT (Z) |
| Voltage – Supply | 1.72V ~ 3.6V |
| Current – Supply (Max) | 320µA |
| Resolution | 16 b |
| Bandwidth | 200Hz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Features | Sleep Mode, Temperature Compensated |
| Supplier Device Package | 16-LGA (3×3) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-LGA |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.