Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Isentek Inc |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Technology | Hall Effect |
| Axis | X, Y, Z |
| Output Type | I2C |
| Sensing Range | ±30mT ~ ±200mT |
| Voltage – Supply | 1.7V ~ 3.6V |
| Current – Supply (Max) | 50µA |
| Resolution | 16 b |
| Bandwidth | 1kHz |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Features | Programmable, Sleep Mode, Temperature Compensated |
| Supplier Device Package | 5-WLCSP (1.29×0.99) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 5-BGA, WLCSP |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.