Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Isentek Inc |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Technology | Magnetoresistive |
| Axis | X, Y, Z |
| Output Type | I2C |
| Sensing Range | ±3mT |
| Voltage – Supply | 1.65V ~ 1.95V |
| Current – Supply (Max) | 1.2mA |
| Resolution | 8 b |
| Bandwidth | 200Hz |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Features | Sleep Mode, Temperature Compensated |
| Supplier Device Package | 4-WLCSP (0.80×0.80) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-WLCSP |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.