Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | IQD Frequency Products |
| Series | IQXO-691 2520-12 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 26 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | CMOS |
| Voltage – Supply | 1.2V |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current – Supply (Max) | 10mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.098″ L x 0.079″ W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.039″ (1.00mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | 100µA |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.