Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | IQD Frequency Products |
| Series | ICPT-1 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 10 MHz |
| Function | – |
| Output | HCMOS |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±0.5ppb |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 500mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 9-DIP Module |
| Size / Dimension | 1.772″ L x 1.417″ W (45.00mm x 36.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.590″ (14.99mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.