Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | IQD Frequency Products |
| Series | IQRB-4 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Base Resonator | Rubidium |
| Type | Atomic |
| Frequency | 10 MHz |
| Function | – |
| Output | CMOS |
| Voltage – Supply | 5V |
| Frequency Stability | ±0.8ppb |
| Absolute Pull Range (APR) | ±3ppb |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 1.2A |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Module |
| Size / Dimension | 2.000″ L x 2.000″ W (50.80mm x 50.80mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.984″ (25.00mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.