Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | IQD Frequency Products |
| Series | CFPT-9301 |
| Packaging | Strip |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | TCXO |
| Frequency | 16.384 MHz |
| Function | – |
| Output | HCMOS |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±1ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current – Supply (Max) | 3mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.197″ L x 0.126″ W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.067″ (1.70mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.