Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | IQD Frequency Products |
| Series | IQCM-100 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | OCXO (GPSDO) |
| Frequency | 10 MHz |
| Function | – |
| Output | HCMOS |
| Voltage – Supply | 5V |
| Frequency Stability | – |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C |
| Current – Supply (Max) | 1A |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Module |
| Size / Dimension | 2.559″ L x 2.559″ W (65.00mm x 65.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.748″ (19.00mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.