Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | IQD Frequency Products |
| Series | IQOV-164 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | VCOCXO |
| Frequency | 20 MHz |
| Function | – |
| Output | Sine Wave |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±1ppb |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -30°C ~ 75°C |
| Current – Supply (Max) | 500mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Module |
| Size / Dimension | 1.425″ L x 1.071″ W (36.20mm x 27.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.551″ (14.00mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.