Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Intelligent Memory Ltd. |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Memory Type | SD™, microSD™ |
| Memory Size | 256GB |
| Speed | – |
| Technology | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
MEMORY CARD SD MICROSD 256GB
Fiyat:$117,22
4 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Intelligent Memory Ltd. |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Memory Type | SD™, microSD™ |
| Memory Size | 256GB |
| Speed | – |
| Technology | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.