Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Intelligent Memory Ltd. |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Memory Type | SD™, microSD™ |
| Memory Size | 16GB |
| Speed | – |
| Technology | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
MEMORY CARD SD MICROSD 16GB
Fiyat:$60,82
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Intelligent Memory Ltd. |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Memory Type | SD™, microSD™ |
| Memory Size | 16GB |
| Speed | – |
| Technology | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.