Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Intelligent Memory Ltd. |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Memory Type | SD™, microSD™ |
| Memory Size | 64GB |
| Speed | – |
| Technology | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
MEMORY CARD SD MICROSD 64GB
Fiyat:$34,19
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Intelligent Memory Ltd. |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Memory Type | SD™, microSD™ |
| Memory Size | 64GB |
| Speed | – |
| Technology | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.