Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | INPAQ Technology Co., Ltd |
| Series | CESDG |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Bidirectional Channels | 1 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Voltage – Breakdown (Min) | 300V (Typ) |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 30V (Typ) |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | – |
| Power – Peak Pulse | – |
| Power Line Protection | No |
| Applications | DVI, HDMI, USB |
| Capacitance @ Frequency | 0.1pF @ 1MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package | 0402 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.