Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Inolux |
| Series | INND-TS30 |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Number of Characters | 1 |
| Size / Dimension | 0.500″ H x 0.300″ W x 0.240″ D (12.70mm x 7.62mm x 6.10mm) |
| Digit/Alpha Size | 0.30″ (7.62mm) |
| Display Type | 7-Segment |
| Common Pin | Common Anode |
| Color | White |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Current – Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 42.3mcd |
| Wavelength – Peak | – |
| Power Dissipation (Max) | 114mW |
| Package / Case | 10-DIP (0.200″, 5.08mm) |
| Base Product Number | INND-TS30 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.