Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Innodisk USA Corporation |
| Series | 3ME3 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Memory Type | microSD™ |
| Memory Size | 32GB |
| Speed | Class 10, UHS Class 1 |
| Technology | MLC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
MEM CRD MICROSD 32GB 10UHS 1 MLC
Fiyat:$83,06
2 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Innodisk USA Corporation |
| Series | 3ME3 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Memory Type | microSD™ |
| Memory Size | 32GB |
| Speed | Class 10, UHS Class 1 |
| Technology | MLC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.