Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Infineon Technologies |
| Series | – |
| Packaging | Cut Tape (CT), Tape & Box (TB) |
| Part Status | Active |
| Technology | Hall Effect |
| Axis | Single |
| Output Type | Analog Voltage |
| Sensing Range | ±50mT ~ ±200mT |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Current – Supply (Max) | 10mA |
| Current – Output (Max) | 1mA |
| Resolution | 12 b |
| Bandwidth | 3.2kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Features | Programmable, Temperature Compensated |
| Supplier Device Package | PG-SSO-3-92 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 3-SSIP Module |
| Base Product Number | TLE4997 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.