Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | – |
| Packaging | Cut Tape (CT), Tape & Box (TB) |
| Part Status | Active |
| Function | Latch |
| Technology | Hall Effect |
| Polarization | South Pole |
| Sensing Range | 10.4mT Trip, -10.4mT Release |
| Test Condition | 25°C |
| Voltage – Supply | 3V ~ 32V |
| Current – Supply (Max) | 2.5mA |
| Current – Output (Max) | 25mA |
| Output Type | Open Drain |
| Features | Temperature Compensated |
| Operating Temperature | -40°C ~ 170°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | PG-SSO-3-2 |
| Package / Case | 3-SSIP, SSO-3-02 |
| Base Product Number | TLE49613 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.