Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | – |
| Packaging | Cut Tape (CT), Tape & Box (TB) |
| Part Status | Obsolete |
| Function | Special Purpose |
| Technology | Hall Effect |
| Polarization | – |
| Sensing Range | 0mT Trip, 0mT Release |
| Test Condition | -40°C ~ 150°C |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 24V |
| Current – Supply (Max) | 8.8mA |
| Current – Output (Max) | 50mA |
| Output Type | Open Collector |
| Features | Temperature Compensated |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | PG-SSO-4-1 |
| Package / Case | 4-SIP, SSO-4-1 |
| Base Product Number | TLE49215 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.