Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Bidirectional Channels | 1 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 18V (Max) |
| Voltage – Breakdown (Min) | 18.5V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 5V (Typ) |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 3.5A (8/20µs) |
| Power – Peak Pulse | 21W |
| Power Line Protection | No |
| Applications | RF Antenna |
| Capacitance @ Frequency | 0.2pF @ 1MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 01005 (0402 Metric) |
| Supplier Device Package | P/PG-WLL-2-2 |
| Base Product Number | ESD145 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.