Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | IDEC |
| Series | LW |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Type | Standard, Illuminated |
| Circuit | DPDT |
| Switch Function | On-Mom |
| Current Rating (Amps) | 100mA (AC/DC) |
| Voltage Rating – AC | 125 V |
| Voltage Rating – DC | 30 V |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Color – Actuator/Cap | Red |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.