Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | IDEC |
| Series | HW |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Type | Standard |
| Circuit | SPST-NC |
| Switch Function | On-Off |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC/DC) |
| Voltage Rating – AC | 110 V |
| Voltage Rating – DC | 24 V |
| Actuator Type | Round, Button, Mushroom |
| Color – Actuator/Cap | Yellow |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.