Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Series | MML21 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Type | Standard |
| Circuit | SPDT |
| Switch Function | On-Mom |
| Current Rating (Amps) | 250mA (DC) |
| Voltage Rating – DC | 30 V |
| Actuator Type | Rectangular, Button |
| Actuator Marking | No Marking |
| Color – Actuator/Cap | Black |
| Illumination Type, Color | – |
| Illumination Voltage (Nominal) | – |
| Termination Style | Solder Lug |
| Ingress Protection | – |
| Features | Tactile Feedback |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular – 15.20mm x 10.24mm |
| Operating Temperature | -18°C ~ 65°C |
| Mechanical Life | 250,000 Cycles |
| Electrical Life | 25,000 Cycles |
| Base Product Number | MML21 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.